BYLINKY aaaaaa

Archiv-Novinky 2010-2016Nejúspěšnější pes "B" vrhu: BATAL EMIR AG Dalvit

*******velmi příjemně strávený den, setkání "B" vrhu, 23.11.2011 *******

 

Zdravíme všechny přátele a kamarády, velikonoce už jsou zase tady.
Sluníčko nám krásně svítí, tráva roste, voní kvítí, ptáci všude štěbetají, z Té krásy až dech se tají.
Čtete-li  náš pozdrav, chceme Vám všem popřát - nejen dneska, hodně zdraví, štěstí, lásky, ať Vám nepřibydou vrásky, ať jste zkrátka spokojení večer, ráno i v čas denní...
Nádherné velikonoce přeje chov. stanice  „DALVIT“

 

klikněte pro zvětšení

První "B" šampionka, GRATULUJEME, poděkování patří majiteli Ivanu Pádejovi

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(koláž Ivan Pádej)

 

Emir ag Dalvit

17.10.2010

aaa aaaaaaaa a aaa

Dahija si malou Andrejku i přes její nedůvěřivost získala okamžitě. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(foto Jana Hornáková)

 

Lednické setkání - 9.9.2010

Rok 2010 probíhá ve znamení štěňat. Narodila se na sklonku roku předešlého, veškerá starost, péče, laskavé vedení a pečlivé hledání nových pánečků však probíhalo i letos a já mohu celé své rodině poděkovat za trpělivost, kterou se mnou a s celou smečkou měli. Nesmím však zapomenout na  bezkonkurenční kamarády Žanetu a Filipa – s upřímností mohu zodpovědně prohlásit, že nebýt jich, jednoduše mám dnes doma ještě o dvě-tři sluginky navíc. Známá a stále omílaná rčení o tom, že v nouzi poznáš přítele, či jak přátelé pomohou mnohdy víc než příbuzní... toto vše pro mne nejsou jen prázdné fráze, ale pravdy, na nichž mohu stavět. Odchovat zimní vrh teplomilných pejsků není legrace, zodpovědný chovatel o tom ví své. A najít pro saharáčky laskavý a bezpečný přístav se občas jeví jako heroický výkon. S pomocí rodiny a přátel se mi však nemožné podařilo a dnes mohu být na své „B“éčko opravdu hrdá. Fenky jsou jedna jako druhá, krasavice po mamince. Pejsci nesou nesmazatelnou stopu saharské krve po tátovi s patřičnou jiskrou a elegancí. Typičtí představitelé, kteří by se v zemi původu rozhodně neztratili. Můj důraz kladený na povahu byl jednoznačně splněn. Všem svým majitelům bych touto cestou ráda poděkovala za pečlivou výchovu (Marek ví, o čem mluvím :)!) vedenou s láskou a tolerancí, za vytvoření harmonického domova, který sloughi nejen bezmezně miluje, ale hlavně potřebuje.
Jejich fotogalerii můžete shlédnout v sekci „odchovy“.

 

Visual Lightbox

 

 

 

Náhodná Fotogalerie

 

 

C´CHEMALA

Bohemia Genao

 

DAHIJA

Bohemia Genao

 

AKABA AG

Dalvit

 

ALZENA

 

 

BADRA

Shubah al Warda

 

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank TOPlist